Image
Image
Yolmaksan
Servis & Genel Bakım Onarım

" İyi eğitimli bir operatör makina da arıza sıklığını düşürür.. "

Yolmaksan

SERVİS
EKSPERTİZ

2. El Makina alırken beklenmedik arıza ve sorunlarla karşılaşıp ciddi anlamda maddi ve manevi zarara uğramamak için makinanın komple bakımdan geçirilmesi bir zorunluluktur.
Yolmaksan

SERVİS
ÜRETİM

Sonrasında ortaya çıkan hasarlar yada gözden kaçan arızalar binlerce Türk Lirası zarara yol açmaktadır. Makina ekspertiz yaptırmadan önce güvenebileceğiniz bir firma tercihi alıcı için en önemlisidir.
Yolmaksan

SERVİS
KART TAMİRİ

Uluslararası standartların gerektirdiği tüm LEHİMLEME ve ARIZA TESPİT CİHAZLARI kullanılarak maksimum hizmeti müşterilerimize sunmaktayız.
Yolmaksan

SERVİS
PLANLI BAKIM

2. El Makina alırken çoğu kişi dış görünüşe ve motora bakmayı yeterli buluyor. Bazı alıcılar ise sanayiye yada bir bilene gösterse de bir çok ayrıntı gözden kaçmaktadır.


Yolmaksan

SERVİS
ARIZA

Sadece cihazların verilerini kesin doğru olarak kabul etmek yerine uzman ekip tarafından titizlikle incelenerek varsa bir eksikliğinde anında ortaya çıkarılması gerekmektedir.
Asfalt Sektörünün Lideri
YOLMAKSAN MAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


Yol, asfalt sektöründe etkili çözümler sunmak, üst yapıya ilişkin faaliyetlerde söz sahibi olmak amacıyla 2007'de Ankara'da kurulan Yolmaksan, deneyimli ekibiyle farkını hep hissettirdi.
0
DENEYİMLİ PERSONEL
0
TAMAMLANAN PROJE
0
MAKİNE PARKURUMUZ

Referanslarımız